yenimahalle_yorgan_yikamayenimahalle_battaniye_yikamayenimahalle_yorgan_yikama_makinasi

YENİMAHALLE YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Yenimahalle ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinalarında tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Yenimahalle Yorgan yıkama, Yenimahalle Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Yenimahalle, Yorgan yıkama Yenimahalle, Yenimahalle de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Yenimahalle de, YENİMAHALLE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA YENİMAHALLE, YENİMAHALLE DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA YENİMAHALLE DE yazarak bulabilirsiniz. Yenimahalle battaniye yıkama, battaniye yıkama Yenimahalle, Yenimahalle battaniye temizliği, battaniye temizliği Yenimahalle, Yenimahalle yorgan yıkama, yorgan yıkama Yenimahalle, Yenimahalle yorgan temizliği, yorgan temizliği Yenimahalle, Yenimahalle da battaniye yıkama, Yenimahalle de battaniye temizliği, Yenimahalle de yorgan yıkama, Yenimahalle de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 330229Toplam Ziyaretçi:
  • 124Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: