ahi_mesut_yorgan_yikama_makinasi (2)

ahi_mesut_yorgan_yikama_makinasi (1)

ahi_mesut_yorgan_yikama

ahi_mesut_battaniye_yikama

 

AHİ MESUT YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Ahi Mesut mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklenmiştir.  Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama hizmetlerini vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama ve Battaniye garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar, yün cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 1 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Ahi Mesut Yorgan yıkama, Ahi Mesut Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Ahi Mesut, Yorgan yıkama Ahi Mesut, Ahi Mesut da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Ahi Mesut da, AHİ MESUT YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AHİ MESUT, AHİ MESUT DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AHİ MESUT DA yazarak bulabilirsiniz. Ahi Mesut battaniye yıkama, battaniye yıkama Ahi Mesut, Ahi Mesut battaniye temizliği, battaniye temizliği Ahi Mesut, Ahi Mesut yorgan yıkama, yorgan yıkama Ahi Mesut, Ahi Mesut yorgan temizliği, yorgan temizliği Ahi Mesut, Ahi Mesut da battaniye yıkama, Ahi Mesut da battaniye temizliği, Ahi Mesut da yorgan yıkama, Ahi Mesut da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 328518Toplam Ziyaretçi:
  • 21Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: