AKTAŞ  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Aktaş Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Aktaş Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Aktaş Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Aktaş, Aktaş Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Aktaş, Aktaş de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Aktaş de, Aktaş de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Aktaş de, Aktaş STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AKTAŞ, AKTAŞ STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AKTAŞ, AKTAŞ DE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AKTAŞ DE, AKTAŞ DE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AKTAŞ DE, Aktaş Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Aktaş, Aktaş Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Aktaş, Aktaş de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Aktaş de, Aktaş de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Aktaş de, AKTAŞ ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AKTAŞ, AKTAŞ ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AKTAŞ, AKTAŞ DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AKTAŞ DE, AKTAŞ  DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AKTAŞ DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328428Toplam Ziyaretçi:
  • 26Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: