Ankara Halı Yıkama

 

AYYILDIZ  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Ayyıldız Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Ayyıldız Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Ayyıldız Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ayyıldız, Ayyıldız Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ayyıldız, Ayyıldız de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ayyıldız de, Ayyıldız de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ayyıldız de, Ayyıldız STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AYYILDIZ, AYYILDIZ STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AYYILDIZ, AYYILDIZ DE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AYYILDIZ DE, AYYILDIZ DE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AYYILDIZ DE, Ayyıldız Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ayyıldız, Ayyıldız Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ayyıldız, Ayyıldız de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ayyıldız de, Ayyıldız de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ayyıldız de, AYYILDIZ ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AYYILDIZ, AYYILDIZ ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AYYILDIZ, AYYILDIZ DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AYYILDIZ DE, AYYILDIZ  DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AYYILDIZ DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 326490Toplam Ziyaretçi:
  • 22Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 57Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: