mebusevler _koltuk_yikama mebusevler _koltuk_yikama_once mebusevler _koltuk_yikama_sonra

MEBUSEVLER KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Mebusevler ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Mebusevler Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Mebusevler Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Mebusevler koltuk yıkama, koltuk yıkama Mebusevler, Mebusevler koltuk temizliği, koltuk temizliği Mebusevler, Mebusevler da koltuk yıkama, koltuk yıkama Mebusevler da, Mebusevler da koltuk temizliği, koltuk temizliği Mebusevler da, MEBUSEVLER KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA MEBUSEVLER, MEBUSEVLER KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ MEBUSEVLER, MEBUSEVLERDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA MEBUSEVLERDA, MEBUSEVLERDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ MEBUSEVLER DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 328427Toplam Ziyaretçi:
  • 25Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 2Şu anda online: