Ankara Halı Yıkama

AYRANCI  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Ayrancı Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Ayrancı Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Ayrancı Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ayrancı, Ayrancı Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ayrancı, Ayrancı de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ayrancı de, Ayrancı de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ayrancı de, Ayrancı STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AYRANCI, AYRANCI STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AYRANCI, AYRANCI DE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AYRANCI DE, AYRANCI DE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AYRANCI DE, Ayrancı Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ayrancı, Ayrancı Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ayrancı, Ayrancı de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ayrancı de, Ayrancı de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ayrancı de, AYRANCI ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AYRANCI, AYRANCI ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AYRANCI, AYRANCI DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AYRANCI DE, AYRANCI  DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AYRANCI DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 328428Toplam Ziyaretçi:
  • 26Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: