kuzeyankara_koltuk_yikama kuzeyankara_koltuk_yikama_once kuzeyankara_koltuk_yikama_sonra

KUZEY ANKARA KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

KUZEY ANKARA ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine KUZEY ANKARA Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. KUZEY ANKARA Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

KUZEY ANKARA koltuk yıkama, koltuk yıkama KUZEY ANKARA, KUZEY ANKARA koltuk temizliği, koltuk temizliği KUZEY ANKARA, KUZEY ANKARA da koltuk yıkama, koltuk yıkama KUZEY ANKARA da, KUZEY ANKARA da koltuk temizliği, koltuk temizliği KUZEY ANKARA da, KUZEY ANKARA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA KUZEY ANKARA, KUZEY ANKARA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ KUZEY ANKARA, KUZEY ANKARADA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA KUZEY ANKARADA, KUZEY ANKARADA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ KUZEY ANKARA DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 328424Toplam Ziyaretçi:
  • 22Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: