etlik_yorgan_yikamaetlik_battaniye_yikamaetlik_yorgan_yikama_makinasi

ETLİK YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Etlik mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Etlik Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Etlik, Etlik de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Etlik de, Etlik YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ETLİK, ETLİK DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ETLİK DE, ETLİK battaniye yıkama, battaniye yıkama ETLİK, Etlik battaniye temizliği, battaniye temizliği Etlik, Etlik yorgan temizliği, yorgan temizliği Etlik, Etlik de battaniye yıkama, Etlik da battaniye temizliği, Etlik de yorgan yıkama, Etlik de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 328545Toplam Ziyaretçi:
  • 48Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: