Ankara Halı Yıkama

 

BAĞLARBAŞI YORGAN VE BATTANİYE YIKAM :

Servis ağamıza Bağlarbaşı semtindeki mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi yılda en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Bağlarbaşı Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Bağlarbaşı, Bağlarbaşı de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Bağlarbaşı de, BAĞLARBAŞI YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BAĞLARBAŞI, BAĞLARBAŞI DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BAĞLARBAŞI DE, Bağlarbaşı battaniye yıkama, battaniye yıkama Bağlarbaşı, Bağlarbaşı battaniye temizliği, battaniye temizliği Bağlarbaşı, Bağlarbaşı yorgan temizliği, yorgan temizliği Bağlarbaşı, Bağlarbaşı de battaniye yıkama, Bağlarbaşı da battaniye temizliği, Bağlarbaşı de yorgan yıkama, Bağlarbaşı de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328538Toplam Ziyaretçi:
  • 41Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: