ahiler_yorgan_yikama_makinasi (2)

ahiler_yorgan_yikama_makinasi (1)

ahiler_battaniye_yikama

ahiler_yorgan_yikama

AHİLER YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Ahiler mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklenmiştir.  Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama hizmetlerini vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama ve Battaniye garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar, yün cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 1 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Ahiler Yorgan yıkama, Ahiler Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Ahiler, Yorgan yıkama Ahiler, Ahiler de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Ahiler de, AHİLER YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AHİLER, AHİLER DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AHİLER DE yazarak bulabilirsiniz. Ahiler battaniye yıkama, battaniye yıkama Ahiler, Ahiler battaniye temizliği, battaniye temizliği Ahiler, Ahiler yorgan yıkama, yorgan yıkama Ahiler, Ahiler yorgan temizliği, yorgan temizliği Ahiler, Ahiler de battaniye yıkama, Ahiler de battaniye temizliği, Ahiler de yorgan yıkama, Ahiler de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328538Toplam Ziyaretçi:
  • 41Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: