incirli_koltuk_yikama incirli_koltuk_yikama_once incirli_koltuk_yikama_sonra

İNCİRLİ KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

İncirli ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine İncirli Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. İncirli Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

İncirli koltuk yıkama, koltuk yıkama İncirli, İncirli koltuk temizliği, koltuk temizliği İncirli, İncirli da koltuk yıkama, koltuk yıkama İncirli da, İncirli da koltuk temizliği, koltuk temizliği İncirli da, İNCİRLİ KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA İNCİRLİ, İNCİRLİ KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ İNCİRLİ, İNCİRLİDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA İNCİRLİDA, İNCİRLİDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ İNCİRLİ DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 330227Toplam Ziyaretçi:
  • 122Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: