Ankara Halı Yıkama

ATİLLA YORGAN VE BATTANİYE YIKAM :

Servis ağamıza Atilla semtindeki mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi yılda en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Atilla Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Atilla, Atilla de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Atilla de, ATİLLA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ATİLLA, ATİLLA DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ATİLLA DE, Atilla battaniye yıkama, battaniye yıkama Atilla, Atilla battaniye temizliği, battaniye temizliği Atilla, Atilla yorgan temizliği, yorgan temizliği Atilla, Atilla de battaniye yıkama, Atilla da battaniye temizliği, Atilla de yorgan yıkama, Atilla de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 248093Toplam Ziyaretçi:
  • 186Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 382Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: