ALİ ERSOY YORGAN VE BATTANİYE YIKAM :

Servis ağamıza Ali Ersoy semtindeki mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi yılda en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Ali Ersoy Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Ali Ersoy, Ali Ersoy de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Ali Ersoy de, ALİ ERSOY YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ALİ ERSOY, ALİ ERSOY DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ALİ ERSOY DE, Ali Ersoy battaniye yıkama, battaniye yıkama Ali Ersoy, Ali Ersoy battaniye temizliği, battaniye temizliği Ali Ersoy, Ali Ersoy yorgan temizliği, yorgan temizliği Ali Ersoy, Ali Ersoy de battaniye yıkama, Ali Ersoy da battaniye temizliği, Ali Ersoy de yorgan yıkama, Ali Ersoy de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 248080Toplam Ziyaretçi:
  • 173Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 382Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: