ALTIAĞAÇ  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Altıağaç Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Altıağaç Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Altıağaç Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Altıağaç, Altıağaç Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Altıağaç, Altıağaç de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Altıağaç de, Altıağaç de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Altıağaç de, Altıağaç STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ALTIAĞAÇ, ALTIAĞAÇ STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ALTIAĞAÇ, ALTIAĞAÇ DE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ALTIAĞAÇ DE, ALTIAĞAÇ DE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ALTIAĞAÇ DE, Altıağaç Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Altıağaç, Altıağaç Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Altıağaç, Altıağaç de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Altıağaç de, Altıağaç de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Altıağaç de, ALTIAĞAÇ ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ALTIAĞAÇ, ALTIAĞAÇ ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ALTIAĞAÇ, ALTIAĞAÇ DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ALTIAĞAÇ DE, ALTIAĞAÇ  DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ALTIAĞAÇ DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328528Toplam Ziyaretçi:
  • 31Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: