varlık_koltuk_yikama varlık_koltuk_yikama_once varlık_koltuk_yikama_sonra

VARLIK KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Varlık ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Varlık Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Varlık Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Varlık koltuk yıkama, koltuk yıkama Varlık, Varlık koltuk temizliği, koltuk temizliği Varlık, Varlık da koltuk yıkama, koltuk yıkama Varlık da, Varlık da koltuk temizliği, koltuk temizliği Varlık da, VARLIK KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA VARLIK, VARLIK KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ VARLIK, VARLIKDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA VARLIKDA, VARLIKDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ VARLIK DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 328424Toplam Ziyaretçi:
  • 22Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: