örnek_koltuk_yikama örnek_koltuk_yikama_once örnek_koltuk_yikama_sonra

ÖRNEK KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Örnek ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Örnek Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Örnek Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Örnek koltuk yıkama, koltuk yıkama Örnek, Örnek koltuk temizliği, koltuk temizliği Örnek, Örnek da koltuk yıkama, koltuk yıkama Örnek da, Örnek da koltuk temizliği, koltuk temizliği Örnek da, ÖRNEK KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ÖRNEK, ÖRNEK KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ÖRNEK, ÖRNEKDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ÖRNEKDA, ÖRNEKDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ÖRNEK DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 328429Toplam Ziyaretçi:
  • 27Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: