AKKÖPRÜ YORGAN VE BATTANİYE YIKAM :

Servis ağmıza Akköprü semtindeki mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Akköprü Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Akköprü, Akköprü de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Akköprü de, AKKÖPRÜ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AKKÖPRÜ, AKKÖPRÜ DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AKKÖPRÜ DE, Akköprü battaniye yıkama, battaniye yıkama Akköprü, Akköprü battaniye temizliği, battaniye temizliği Akköprü, Akköprü yorgan temizliği, yorgan temizliği Akköprü, Akköprü de battaniye yıkama, Akköprü da battaniye temizliği, Akköprü de yorgan yıkama, Akköprü de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328411Toplam Ziyaretçi:
  • 9Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: