hasköy_koltuk_yikama hasköy_koltuk_yikama_once hasköy_koltuk_yikama_sonra

HASKÖY KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Hasköy ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Hasköy Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Hasköy Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Hasköy koltuk yıkama, koltuk yıkama Hasköy, Hasköy koltuk temizliği, koltuk temizliği Hasköy, Hasköy da koltuk yıkama, koltuk yıkama Hasköy da, Hasköy da koltuk temizliği, koltuk temizliği Hasköy da, HASKÖY KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA HASKÖY, HASKÖY KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ HASKÖY, HASKÖYDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA HASKÖYDA, HASKÖYDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ HASKÖY DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 328539Toplam Ziyaretçi:
  • 42Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: