GÜVENEVLER YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Güvenevler mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Güvenevler Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Güvenevler, Güvenevler de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Güvenevler de, GÜVENEVLER YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GÜVENEVLER, GÜVENEVLER DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GÜVENEVLER DE, Güvenevler battaniye yıkama, battaniye yıkama Güvenevler, Güvenevler battaniye temizliği, battaniye temizliği Güvenevler, Güvenevler yorgan temizliği, yorgan temizliği Güvenevler, Güvenevler de battaniye yıkama, Güvenevler da battaniye temizliği, Güvenevler de yorgan yıkama, Güvenevler de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 326491Toplam Ziyaretçi:
  • 23Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 57Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: