Ankara Halı Yıkama

ATAPARK  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Atapark Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Atapark Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Atapark Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Atapark, Atapark Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Atapark, Atapark de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Atapark de, Atapark de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Atapark de, Atapark STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ATAPARK, ATAPARK STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ATAPARK, ATAPARK DE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ATAPARK DE, ATAPARK DE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ATAPARK DE, Atapark Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Atapark, Atapark Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Atapark, Atapark de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Atapark de, Atapark de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Atapark de, ATAPARK ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ATAPARK, ATAPARK ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ATAPARK, ATAPARK DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ATAPARK DE, ATAPARK  DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ATAPARK DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 330227Toplam Ziyaretçi:
  • 122Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: