GAZİ STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Gazi Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Gazi Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Gazi Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gazi, Gazi Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gazi, Gazi de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Gazi de, Gazi de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Gazi de, GAZİ STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GAZİ, GAZİ STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GAZİ, GAZİDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GAZİDE, GAZİDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GAZİ DE, Gazi Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gazi, Gazi Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gazi, Gazi de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Gazi de, Gazi de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Gazi de, GAZİ ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GAZİ, GAZİ ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GAZİ, GAZİ DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GAZİ DE, GAZİ DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GAZİ DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 330232Toplam Ziyaretçi:
  • 127Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 2Şu anda online: