GÜNEŞEVLER  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Güneşevler Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Güneşevler Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Güneşevler Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Güneşevler, Güneşevler Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Güneşevler, Güneşevler de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Güneşevler de, Güneşevler de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Güneşevler de, GÜNEŞEVLER STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜNEŞEVLER, GÜNEŞEVLER STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜNEŞEVLER, GÜNEŞEVLERDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA GÜNEŞEVLERDE, GÜNEŞEVLERDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ GÜNEŞEVLER DE, Güneşevler Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Güneşevler, Güneşevler Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Güneşevler, Güneşevler de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Güneşevler de, Güneşevler de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Güneşevler de, GÜNEŞEVLER ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜNEŞEVLER, GÜNEŞEVLER ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜNEŞEVLER, GÜNEŞEVLER DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA GÜNEŞEVLER DE, GÜNEŞEVLER DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ GÜNEŞEVLER DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328545Toplam Ziyaretçi:
  • 48Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: