altınpark_yorgan_yikama_makinasi (2)

altınpark_yorgan_yikama_makinasi (1)

altınpark_battaniye_yikama

altınpark_yorgan_yikama

ALTINPARK YORGAN VE BATTANİYE YIKAM :

Servis ağamıza Altınpark semtindeki mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi yılda en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Altınpark Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Altınpark, Altınpark de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Altınpark de, ALTINPARK YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ALTINPARK, ALTINPARK DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ALTINPARK DE, Altınpark battaniye yıkama, battaniye yıkama Altınpark, Altınpark battaniye temizliği, battaniye temizliği Altınpark, Altınpark yorgan temizliği, yorgan temizliği Altınpark, Altınpark de battaniye yıkama, Altınpark da battaniye temizliği, Altınpark de yorgan yıkama, Altınpark de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328429Toplam Ziyaretçi:
  • 27Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: