aydınlıkevler_yorgan_yikama_makinasi (2)

aydınlıkevler_yorgan_yikama_makinasi (1)

aydınlıkevler_battaniye_yikama

aydınlıkevler_yorgan_yikama

AYDINLIKEVLER YORGAN VE BATTANİYE YIKAM :

Servis ağamıza Aydınlıkevler semtindeki mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi yılda en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Aydınlıkevler Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Aydınlıkevler, Aydınlıkevler de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Aydınlıkevler de, AYDINLIKEVLER YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AYDINLIKEVLER, AYDINLIKEVLER DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AYDINLIKEVLER DE, Aydınlıkevler battaniye yıkama, battaniye yıkama Aydınlıkevler, Aydınlıkevler battaniye temizliği, battaniye temizliği Aydınlıkevler, Aydınlıkevler yorgan temizliği, yorgan temizliği Aydınlıkevler, Aydınlıkevler de battaniye yıkama, Aydınlıkevler da battaniye temizliği, Aydınlıkevler de yorgan yıkama, Aydınlıkevler de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328528Toplam Ziyaretçi:
  • 31Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: