AKTEPE YORGAN VE BATTANİYE YIKAM :

Servis ağamıza Aktepe semtindeki mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Aktepe Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Aktepe, Aktepe de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Aktepe de, AKTEPE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AKTEPE, AKTEPE DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA AKTEPE DE, Aktepe battaniye yıkama, battaniye yıkama Aktepe, Aktepe battaniye temizliği, battaniye temizliği Aktepe, Aktepe yorgan temizliği, yorgan temizliği Aktepe, Aktepe de battaniye yıkama, Aktepe da battaniye temizliği, Aktepe de yorgan yıkama, Aktepe de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328424Toplam Ziyaretçi:
  • 22Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: