bostancık_koltuk_yikama bostancık_koltuk_yikama_once bostancık_koltuk_yikama_sonra

BOSTANCIK KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Bostancık ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Bostancık Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Bostancık Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Bostancık koltuk yıkama, koltuk yıkama Bostancık, Bostancık koltuk temizliği, koltuk temizliği Bostancık, Bostancık da koltuk yıkama, koltuk yıkama Bostancık da, Bostancık da koltuk temizliği, koltuk temizliği Bostancık da, BOSTANCIK KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BOSTANCIK, BOSTANCIK KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BOSTANCIK, BOSTANCIKDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BOSTANCIKDA, BOSTANCIKDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BOSTANCIK DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 330233Toplam Ziyaretçi:
  • 128Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 2Şu anda online: