demirlibahçe_yorgan_yikamademirlibahçe_battaniye_yikama

demirlibahçe_yorgan_yikama_makinasi

DEMİRLİBAHÇE YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Demirlibahçe mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Demirlibahçe Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Demirlibahçe, Demirlibahçe de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Demirlibahçe de, DEMİRLİBAHÇE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA DEMİRLİBAHÇE, DEMİRLİBAHÇE DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA DEMİRLİBAHÇE DE, Demirlibahçe battaniye yıkama, battaniye yıkama Demirlibahçe, Demirlibahçe battaniye temizliği, battaniye temizliği Demirlibahçe, Demirlibahçe yorgan temizliği, yorgan temizliği Demirlibahçe, Demirlibahçe de battaniye yıkama, Demirlibahçe da battaniye temizliği, Demirlibahçe de yorgan yıkama, Demirlibahçe de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328528Toplam Ziyaretçi:
  • 31Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: