BATI SİTESİ YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Batı Sitesi mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun talep doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklenmiştir.  Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama hizmetlerini vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama ve Battaniye garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar, yün cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 1 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler.

Not :    İşletmemiz bir ay içinde geri alınmayan halı (eşya)‘lardan mesuliyet kabul etmez. Halıların (eşyanın) kendisinden dolayı meydana gelebilecek hasar veya zararlarda işletmemiz sorumlu değildir. Teslim tarihinden 3 gün sonra yapılacak şikayetlerde herhangi bir işlem yapılmaz ve kabul edilmez. Elde olmayan sebeplerde eşyalara gelebilecek zararların hizmet bedelinin on katından fazla olamaz. Bu fiş ile müşterilerimiz ve işletmemiz yukarıda belirtilen hususları kabul etmiş olurlar.

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Batı Sitesi Yorgan yıkama, Batı Sitesi Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Batı Sitesi, Yorgan yıkama Batı Sitesi, Batı Sitesi de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Batı Sitesi de, BATI SİTESİ YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BATI SİTESİ, BATI SİTESİ DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA BATI SİTESİ DE yazarak bulabilirsiniz. Batı Sitesi battaniye yıkama, battaniye yıkama Batı Sitesi, Batı Sitesi battaniye temizliği, battaniye temizliği Batı Sitesi, Batı Sitesi yorgan yıkama, yorgan yıkama Batı Sitesi, Batı Sitesi yorgan temizliği, yorgan temizliği Batı Sitesi, Batı Sitesi de battaniye yıkama, Batı Sitesi de battaniye temizliği, Batı Sitesi de yorgan yıkama, Batı Sitesi de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

 

  • 328519Toplam Ziyaretçi:
  • 22Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: