ALİ ERSOY  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Ali Ersoy Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Ali Ersoy Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Ali Ersoy Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ali Ersoy, Ali Ersoy Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ali Ersoy, Ali Ersoy de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Ali Ersoy de, Ali Ersoy de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Ali Ersoy de, Ali Ersoy STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ALİ ERSOY, ALİ ERSOY STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ALİ ERSOY, ALİ ERSOY DE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ALİ ERSOY DE, ALİ ERSOY DE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ALİ ERSOY DE, Ali Ersoy Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ali Ersoy, Ali Ersoy Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ali Ersoy, Ali Ersoy de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Ali Ersoy de, Ali Ersoy de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Ali Ersoy de, ALİ ERSOY ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ALİ ERSOY, ALİ ERSOY ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ALİ ERSOY, ALİ ERSOY DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ALİ ERSOY DE, ALİ ERSOY  DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ALİ ERSOY DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 330232Toplam Ziyaretçi:
  • 127Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 2Şu anda online: