alsancak_koltuk_yikamaalsancak_koltuk_yikama_oncealsancak_koltuk_yikama_sonra

 

ALSANCAK KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Alsancak ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Alsancak Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Alsancak Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Alsancak koltuk yıkama, koltuk yıkama Alsancak, Alsancak koltuk temizliği, koltuk temizliği Alsancak, Alsancak da koltuk yıkama, koltuk yıkama Alsancak da, Alsancak da koltuk temizliği, koltuk temizliği Alsancak da, ALSANCAK KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ALSANCAK, ALSANCAK KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ALSANCAK, ALSANCAKDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA ALSANCAKDA, ALSANCAKDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ ALSANCAK DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328429Toplam Ziyaretçi:
  • 27Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: