çamlık_yorgan_yikamaçamlık_battaniye_yikama

çamlık_yorgan_yikama_makinasi

ÇAMLIK YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Çamlık ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Çamlık Yorgan yıkama, Çamlık Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Çamlık, Yorgan yıkama Çamlık, Çamlık da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Çamlık da, ÇAMLIK YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ÇAMLIK, ÇAMLIK DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ÇAMLIK DA yazarak bulabilirsiniz. Çamlık battaniye yıkama, battaniye yıkama Çamlık, Çamlık battaniye temizliği, battaniye temizliği Çamlık, Çamlık yorgan yıkama, yorgan yıkama Çamlık, Çamlık yorgan temizliği, yorgan temizliği Çamlık, Çamlık da battaniye yıkama, Çamlık da battaniye temizliği, Çamlık da yorgan yıkama, Çamlık da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328538Toplam Ziyaretçi:
  • 41Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: