hasköy_yorgan_yikamahasköy_battaniye_yikama

hasköy_yorgan_yikama_makinasi

HASKÖY YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Hasköy mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Hasköy Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Hasköy, Hasköy de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Hasköy de, HASKÖY YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA HASKÖY, HASKÖY DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA HASKÖY DE, Hasköy battaniye yıkama, battaniye yıkama Hasköy, Hasköy battaniye temizliği, battaniye temizliği Hasköy, Hasköy yorgan temizliği, yorgan temizliği Hasköy, Hasköy de battaniye yıkama, Hasköy da battaniye temizliği, Hasköy de yorgan yıkama, Hasköy de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328429Toplam Ziyaretçi:
  • 27Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: