başak_koltuk_yikamabaşak_koltuk_yikama_oncebaşak_koltuk_yikama_sonra

BAŞAK KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Başak ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Başak Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Başak Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Başak koltuk yıkama, koltuk yıkama Başak, Başak koltuk temizliği, koltuk temizliği Başak, Başak da koltuk yıkama, koltuk yıkama Başak da, Başak da koltuk temizliği, koltuk temizliği Başak da, BAŞAK KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BAŞAK, BAŞAK KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BAŞAK, BAŞAKDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BAŞAKDA, BAŞAKDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BAŞAK DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 328424Toplam Ziyaretçi:
  • 22Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: