AKPINAR  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Akpınar Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Akpınar Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Akpınar Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Akpınar, Akpınar Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Akpınar, Akpınar de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Akpınar de, Akpınar de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Akpınar de, Akpınar STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AKPINAR, AKPINAR STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AKPINAR, AKPINAR DE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AKPINAR DE, AKPINAR DE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AKPINAR DE, Akpınar Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Akpınar, Akpınar Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Akpınar, Akpınar de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Akpınar de, Akpınar de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Akpınar de, AKPINAR ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AKPINAR, AKPINAR ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AKPINAR, AKPINAR DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AKPINAR DE, AKPINAR  DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AKPINAR DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328520Toplam Ziyaretçi:
  • 23Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 2Şu anda online: