bağcılar_koltuk_yikamabağcılar_koltuk_yikama_once

bağcılar_koltuk_yikama_sonra

 

BAĞCILAR KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Bağcılar ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Bağcılar Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Bağcılar Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Bağcılar koltuk yıkama, koltuk yıkama Bağcılar, Bağcılar koltuk temizliği, koltuk temizliği Bağcılar, Bağcılar da koltuk yıkama, koltuk yıkama Bağcılar da, Bağcılar da koltuk temizliği, koltuk temizliği Bağcılar da, BAĞCILAR KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BAĞCILAR, BAĞCILAR KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BAĞCILAR, BAĞCILARDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA BAĞCILARDA, BAĞCILARDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ BAĞCILAR DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328518Toplam Ziyaretçi:
  • 21Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: