SARAY  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Saray Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Saray Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Saray Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Saray, Saray Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Saray, Saray de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Saray de, Saray de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Saray de, Saray STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA Saray, Saray STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ Saray, SarayDE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA SarayDE, SarayDE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ Saray DE, Saray Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Saray, Saray Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Saray, Saray de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Saray de, Saray de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Saray de, Saray ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA Saray, Saray ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ Saray, Saray DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA Saray DE, Saray DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ Saray DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328545Toplam Ziyaretçi:
  • 48Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: