AKTEPE  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Aktepe Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Aktepe Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Aktepe Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Aktepe, Aktepe Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Aktepe, Aktepe de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Aktepe de, Aktepe de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Aktepe de, Aktepe STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AKTEPE, AKTEPE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AKTEPE, AKTEPE DE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA AKTEPE DE, AKTEPE DE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ AKTEPE DE, Aktepe Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Aktepe, Aktepe Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Aktepe, Aktepe de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Aktepe de, Aktepe de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Aktepe de, AKTEPE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AKTEPE, AKTEPE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AKTEPE, AKTEPE DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA AKTEPE DE, AKTEPE  DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ AKTEPE DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 328538Toplam Ziyaretçi:
  • 41Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: