karacaören_yorgan_yikama1karacaören_battaniye_yikama1

karacaören_yorgan_yikama_makinasi1

KARACAÖREN YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Karacaören mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Karacaören Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Karacaören, Karacaören de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Karacaören de, KARACAÖREN YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA KARACAÖREN, KARACAÖREN DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA KARACAÖREN DE, Karacaören battaniye yıkama, battaniye yıkama Karacaören, Karacaören battaniye temizliği, battaniye temizliği Karacaören, Karacaören yorgan temizliği, yorgan temizliği Karacaören, Karacaören de battaniye yıkama, Karacaören da battaniye temizliği, Karacaören de yorgan yıkama, Karacaören de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 328520Toplam Ziyaretçi:
  • 23Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 2Şu anda online: