çaldıran_yorgan_yikamaçaldıran_battaniye_yikamaçaldıran_yorgan_yikama_makinasi ÇALDIRAN YORGAN VE BATTANİYE YIKAM :

Servis ağamıza Çaldıran semtindeki mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi yılda en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Çaldıran Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Çaldıran, Çaldıran de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Çaldıran de, ÇALDIRAN YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ÇALDIRAN, ÇALDIRAN DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ÇALDIRAN DE, Çaldıran battaniye yıkama, battaniye yıkama Çaldıran, Çaldıran battaniye temizliği, battaniye temizliği Çaldıran, Çaldıran yorgan temizliği, yorgan temizliği Çaldıran, Çaldıran de battaniye yıkama, Çaldıran da battaniye temizliği, Çaldıran de yorgan yıkama, Çaldıran de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328423Toplam Ziyaretçi:
  • 21Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: