Ankara Halı Yıkama

ANAYURT YORGAN VE BATTANİYE YIKAM :

Servis ağamıza Anayurt semtindeki mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi yılda en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Anayurt Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Anayurt, Anayurt de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Anayurt de, ANAYURT YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ANAYURT, ANAYURT DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ANAYURT DE, Anayurt battaniye yıkama, battaniye yıkama Anayurt, Anayurt battaniye temizliği, battaniye temizliği Anayurt, Anayurt yorgan temizliği, yorgan temizliği Anayurt, Anayurt de battaniye yıkama, Anayurt da battaniye temizliği, Anayurt de yorgan yıkama, Anayurt de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328429Toplam Ziyaretçi:
  • 27Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: