şefkat_yorgan_yikamaşefkat_battaniye_yikamaşefkat_yikama_makinasi

ŞEFKAT YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Şefkat ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Şefkat Yorgan yıkama, Şefkat Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Şefkat, Yorgan yıkama Şefkat, Şefkat da Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Şefkat da, ŞEFKAT YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ŞEFKAT, ŞEFKAT DA YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA ŞEFKAT DA yazarak bulabilirsiniz. Şefkat battaniye yıkama, battaniye yıkama Şefkat, Şefkat battaniye temizliği, battaniye temizliği Şefkat, Şefkat yorgan yıkama, yorgan yıkama Şefkat, Şefkat yorgan temizliği, yorgan temizliği Şefkat, Şefkat da battaniye yıkama, Şefkat da battaniye temizliği, Şefkat da yorgan yıkama, Şefkat da yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328526Toplam Ziyaretçi:
  • 29Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: