merkez_koltuk_yikama merkez_koltuk_yikama_once merkez_koltuk_yikama_sonra

MERKEZ KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Merkez ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Merkez Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Merkez Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Merkez koltuk yıkama, koltuk yıkama Merkez, Merkez koltuk temizliği, koltuk temizliği Merkez, Merkez da koltuk yıkama, koltuk yıkama Merkez da, Merkez da koltuk temizliği, koltuk temizliği Merkez da, MERKEZ KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA MERKEZ, MERKEZ KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ MERKEZ, MERKEZDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA MERKEZDA, MERKEZDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ MERKEZ DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 330230Toplam Ziyaretçi:
  • 125Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: