emek_yorgan_yikamaemek_battaniye_yikamaemek_yorgan_yikama_makinasi

 

 

EMEK YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Emek mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Emek Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Emek, Emek de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Emek de, EMEK YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA EMEK, EMEK DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA EMEK DE, Emek battaniye yıkama, battaniye yıkama Emek, Emek battaniye temizliği, battaniye temizliği Emek, Emek yorgan temizliği, yorgan temizliği Emek, Emek de battaniye yıkama, Emek da battaniye temizliği, Emek de yorgan yıkama, Emek de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328424Toplam Ziyaretçi:
  • 22Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: