GÜÇLÜKAYA YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Güçlükaya mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Güçlükaya Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Güçlükaya, Güçlükaya de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Güçlükaya de, CENGİZHAN YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA CENGİZHAN, CENGİZHAN DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA CENGİZHAN DE, Güçlükaya battaniye yıkama, battaniye yıkama Güçlükaya, Güçlükaya battaniye temizliği, battaniye temizliği Güçlükaya, Güçlükaya yorgan temizliği, yorgan temizliği Güçlükaya, Güçlükaya de battaniye yıkama, Güçlükaya da battaniye temizliği, Güçlükaya de yorgan yıkama, Güçlükaya de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328527Toplam Ziyaretçi:
  • 30Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: