Ankara Halı Yıkama

ALTINEVLER  STOR – ZEBRA PERDE YIKAMA :

Altınevler Mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artışı doğrultusunda Çetinkaya Stor ve Zebra Perde yıkama servisine Altınevler Stor ve Zebra Perde yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız.  Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak perdelerinizi uzman personellerimiz tarafından sökülüp takma olanağını da ek bir ücretle sunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Perdelerinizi Çetinkaya Stor ve Zebra Perde Yıkama olarak sanayi tipi cihazlar kullanılarak yerine getirmekteyiz. Stor ve Zebra Perdeleriniz anti bakteriyel ilaçlar la yıkanmaktadır. Plastik aksamları ise yine özel ilaçlarla temizlenmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Altınevler Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Altınevler, Altınevler Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Altınevler, Altınevler de Stor Perde yıkama, Stor Perde yıkama Altınevler de, Altınevler de Stor Perde temizliği, Stor Perde temizliği Altınevler de, Altınevler STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ALTINEVLER, ALTINEVLER STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ALTINEVLER, ALTINEVLER DE STOR PERDE YIKAMA, STOR PERDE YIKAMA ALTINEVLER DE, ALTINEVLER DE STOR PERDE TEMİZLİĞİ, STOR PERDE TEMİZLİĞİ ALTINEVLER DE, Altınevler Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Altınevler, Altınevler Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Altınevler, Altınevler de Zebra Perde yıkama, Zebra Perde yıkama Altınevler de, Altınevler de Zebra Perde temizliği, Zebra Perde temizliği Altınevler de, ALTINEVLER ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ALTINEVLER, ALTINEVLER ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ALTINEVLER, ALTINEVLER DE ZEBRA PERDE YIKAMA, ZEBRA PERDE YIKAMA ALTINEVLER DE, ALTINEVLER  DE ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ, ZEBRA PERDE TEMİZLİĞİ ALTINEVLER DE gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328423Toplam Ziyaretçi:
  • 21Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: