SARAY YORGAN VE BATTANİYE YIKAM :

Servis ağmıza Saray semtindeki mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun ilgi ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan ve Battaniye yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, her cins yorgan ve battaniyelerinizi profesyonel bir şekilde yıkamaktayız. Yorganlarınız ilk önce içindeki kiri iyice yumuşatmak varsa böcek ve haşereleri yok etmek amacıyla bir gün özel ilaçlı özel bidonlara basılır daha sonra profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız.

Çetinkaya Halı Yıkama olarak yorgan ve battaniyelerinizi en az bir kez yıkamanızı tavsiye etmekteyiz.

Bilgilendirme :

Müşterilerimizin vermiş olduğu cep telefon numarasına şirketimiz tarafından kutlama ve bilgilendirme mesajlarını almayı kabullenmiş olurlar. Mesajları arzu etmeyen müşterilerimiz ofisimizi arayarak iptal ettirebilmektedirler. 

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Saray Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Saray, Saray de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Saray de, SARAY YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA SARAY, SARAY DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA SARAY DE, Saray battaniye yıkama, battaniye yıkama Saray, Saray battaniye temizliği, battaniye temizliği Saray, Saray yorgan temizliği, yorgan temizliği Saray, Saray de battaniye yıkama, Saray da battaniye temizliği, Saray de yorgan yıkama, Saray de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328525Toplam Ziyaretçi:
  • 28Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: