G. ZEKİ DOĞAN YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

G. Zeki Doğan mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

G. Zeki Doğan Yorgan yıkama, Yorgan yıkama G. Zeki Doğan, G. Zeki Doğan de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama G. Zeki Doğan de, CENGİZHAN YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA CENGİZHAN, CENGİZHAN DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA CENGİZHAN DE, G. Zeki Doğan battaniye yıkama, battaniye yıkama G. Zeki Doğan, G. Zeki Doğan battaniye temizliği, battaniye temizliği G. Zeki Doğan, G. Zeki Doğan yorgan temizliği, yorgan temizliği G. Zeki Doğan, G. Zeki Doğan de battaniye yıkama, G. Zeki Doğan da battaniye temizliği, G. Zeki Doğan de yorgan yıkama, G. Zeki Doğan de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328526Toplam Ziyaretçi:
  • 29Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: