gümüşdere_yorgan_yikamagümüşdere_battaniye_yikamagümüşdere_yorgan_yikama_makinasi

GÜMÜŞDERE YORGAN VE BATTANİYE YIKAMA:

Gümüşdere mahallesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Çetinkaya Halı Yıkama olarak servis ağamıza Çetinkaya Yorgan yıkama servisini de eklemiş bulunmaktayız.  Çetinkaya Yorgan Yıkama fabrikasıyla birlikte Çetinkaya Battaniye hizmetlerinde aynı şekilde vermekteyiz.

Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Yorgan Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Evlerinizde kullandığınız pamuk, elyaf, polar yün, kas tüyü her cins yorgan ve battaniyelerinizi temizleyebilmekteyiz. Ücretsiz servisimizden yorgan, battaniye  hizmeti içinde faydalanabilmektesiniz. Profesyonel çamaşır makinaların da tek tek yıkamaktayız. Çok nadir olsa da ıslak yıkamanın zarar verebileceği bazı yün battaniyeleri kuru temizleme yapmaktayız. Çetinkaya Halı Yıkama olarak battaniye yıkama ve havalandırmasını yılda 2 kere yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…  Servislerimiz ücretsizdir!

Bizi Google de daha kolay bulmak için:

Gümüşdere Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Gümüşdere, Gümüşdere de Yorgan yıkama, Yorgan yıkama Gümüşdere de, GÜMÜŞDERE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GÜMÜŞDERE, GÜMÜŞDERE DE YORGAN YIKAMA, YORGAN YIKAMA GÜMÜŞDERE DE, Gümüşdere battaniye yıkama, battaniye yıkama Gümüşdere, Gümüşdere battaniye temizliği, battaniye temizliği Gümüşdere, Gümüşdere yorgan temizliği, yorgan temizliği Gümüşdere, Gümüşdere de battaniye yıkama, Gümüşdere da battaniye temizliği, Gümüşdere de yorgan yıkama, Gümüşdere de yorgan temizliği gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 328429Toplam Ziyaretçi:
  • 27Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 39Dün Ziyaret Sayısı:
  • 0Şu anda online: