türkiş_koltuk_yikama türkiş_koltuk_yikama_once türkiş_koltuk_yikama_sonra

TÜRKİŞ KOLTUK YIKAMA : Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Türkiş ilçesindeki müşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Türkiş Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmakatayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Türkiş Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Türkiş koltuk yıkama, koltuk yıkama Türkiş, Türkiş koltuk temizliği, koltuk temizliği Türkiş, Türkiş da koltuk yıkama, koltuk yıkama Türkiş da, Türkiş da koltuk temizliği, koltuk temizliği Türkiş da, TÜRKİŞ KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA TÜRKİŞ, TÜRKİŞ KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ TÜRKİŞ, TÜRKİŞDA KOLTUK YIKAMA, KOLTUK YIKAMA TÜRKİŞDA, TÜRKİŞDA KOLTUK TEMİZLİĞİ, KOLTUK TEMİZLİĞİ TÜRKİŞ DA gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

 

  • 330229Toplam Ziyaretçi:
  • 124Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 58Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: