altındağ_koltuk_yikama_oncealtındağ_koltuk_yikama_sonraaltındağ_koltuk_yikama

 

 

ALTINDAĞ KOLTUK YIKAMA :Kanepe ve Deri Koltuk dahil

Altındağ ilçesindekimüşterilerimizden gelen yoğun istek ve talep artış doğrultusunda Koltuk yıkama servisine Altındağ Koltuk yıkama hizmetini de eklemiş bulunmaktayız. Bütün bu hizmetleri Çetinkaya Koltuk Yıkama garantisiyle ve kalite anlayışıyla verilmektedir.

Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcutken, biz Çetinkaya Koltuk yıkama olarak sanayi tipi cihazlarla bu hizmeti yerine getirmekteyiz. Uyguladığımız yöntem sonrasında koltuk ve kanepelerde maitların yaşayamaması için en son teknoloji ve anti bakteriyel ilaçlar kullanılmaktadır. Altındağ Koltuk yıkama sanayi tipi makinayla vakumlanarak mevcut olan tozlar, lekeler, mait ve pis sular çekilmektedir. İnatçı leke veya izlerde daha etkili sanayi tip leke çözücüleri bire bir uygulayarak çözüme ulaşmaktayız.  Koltukların içinde kimyasal sıvının daha sonra üst yüzeye çıkmasını önlemek için son bir kez vakumlama yapılmaktadır bu vakumlama aynı anda koltukların daha hızlı kurumasına da sağlamaktadır. Koltuk yıkama işlemi bittikten sonra ileriye dönük güzel kokması için parfümleyerek kurumaya bırakmaktayız.

Koltuk yıkama işlemimiz yapmış olduğumuz tecrübeler doğrultusunda normal bir koltuk takımı yaklaşık 1,5 ile 2, 5 saat sürmektedir.

Daha detaylı bilgi için bizi aramanız yeterli…

Google de daha kolay bulmak için:

Altındağ koltuk yıkama, koltuk yıkama Altındağ, Altındağ koltuk temizliği, koltuk temizliği Altındağ, Altındağ da koltuk yıkama, koltuk yıkama Altındağ da, gibi kelimeler girerek bulabilirsiniz.

  • 328527Toplam Ziyaretçi:
  • 30Bugün Ziyaret Sayısı:
  • 54Dün Ziyaret Sayısı:
  • 1Şu anda online: